Hakkımızda

hakkimizda

 

2005 yılında, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisimizin kapısını açarak başladık yolculuğumuza. “En iyisini üretmeliyiz” ilkesine bağlı kalarak, sağlam adımlarla yürümeye başladık.

 

Durmadık, çok çalıştık… “Yerinde saymak başarısızlığın tanımı içerisindedir” dedik ve 2007 yılında yine Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 20,000 m² alan üzerine, aylık 30.000 adet kapı kanadı, 60.000 takım kapı kasası ve 850.000 adet pervaz kapasiteli yeni tesisimizi kurduk. Halihazırda, konusunda uzmanlaşmış 250 kişinin istihdam edildiği tesislerimizde farklı renk ve modellerde 500’den fazla kapı çeşidi üretmekteyiz.

Attığımız ilk adımdan bugüne gelmemizi sağlayan ve bizi “BestDoor” yapan; iş güvenliğine ve kaliteye verdiğimiz önemle birlikte başarıyı sürdürme konusundaki kararlılığımızdır.

 

Tüm bunların ışığında; Ahşap Kaplamalı Kapı, Lake Kapı, Melamin Kapı, PVC Kapı, Laminat Kapı ve Amerikan Panel Kapı kategorilerindeki ana ve yardımcı ürünlerde 17 adet Endüstriyel Tasarım Tescili – Patent sahibi ve Kalite Yönetim Sistemi belgeli bir marka olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

 

uretim1